Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

KADRA:

Dyrektor – Anna Kulczyńska

Tel. 68 477 77 71

e-mail: a.kulczynska@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ ORGANIZACYJNO-FINANSOWY

Główna Księgowa – Elżbieta Kuchta

Tel. 68 477 77 97

e-mail: e.kuchta@pcpr.zagan.pl

Specjalista ds. finansowo-ksiegowych – Katarzyna Matyja 

Tel. 68 477 77 76

e-mail: k.matyja@pcpr.zagan.pl

Specjalista ds. pracowniczych – Kornela Baranowska

Tel. 68 477 77 71

e-mail: k.baranowska@pcpr.zagan.pl

Konsultant – Justyna Hojna 

Tel. 68 477 77 71

e-mail: j.hojna@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ I NALEŻNOŚCI

Kierownik działu – Marzena Majewska

Tel. 68 477 77 72

e-mail: m.majewska@pcpr.zagan.pl

Podinspektor – Arleta Bąblińska

Tel. 68 477 77 72

e-mail: a.bablinska@pcpr.zagan.pl

Specjalista pracy z rodziną – Grażyna Muszyńska

Tel. 68 477 77 77

e-mail: g.muszynska@pcpr.zagan.pl

Pomoc administracyjna - Agata Przędzielewska

Tel. 68 477 77 72

e-mail: a.przedzielewska@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ PIECZY ZASTĘPCZEJ

Kierownik działu – Karina Aksamit

Tel. 502 129 378

e-mail: k.aksamit@pcpr.zagan.pl

Pracownik socjalny – Renata Wilkocka-Gąska

Tel. 502 129 378

e- mail: r.gaska@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Elżbieta Antonowicz

Tel. 502 129 378

e-mail: e.antonowicz@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Małgorzata Tworek

Tel. 502 129 378

e-mail: m.tworek@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Katarzyna Bajer

Tel. 502 129 378

e-mail: k.bajer@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – Ewa Jarosz

Tel. 502 129 378

e-mail: e.jarosz@pcpr.zagan.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - Elwira Tyszczenko-Sowa

Tel. 502 129 378

Specjalista pracy z rodziną - Milena Brzozowska

Tel. 68 477 77 73

e-mail: m.brzozowska@pcpr.zagan.pl

Pracownik socjalny - Daria Kuśpiś

​tel. 68 477 77 73

e-mail: d.kuspis@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ PORADNICTWA SPECJALISTYCZNEGO I METODYCZNEGO

Psycholog – Marzena Drozdek

Tel. 68 477 77 75

e-mail: m.drozdek@pcpr.zagan.pl

Specjalista - Magdalena Rynkiewicz

tel. 68 477 77 77

e-mail: m.rynkiewicz@pcpr.zagan.pl

 

DZIAŁ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

Starszy specjalista ds. rehabilitacji społecznej – Henryk Sienkiewicz

Tel. 68 477 77 95

e-mail: h.sienkiewicz@pcpr.zagan.pl

Pomoc administracyjna – Andrzej Katarzyniec

Tel. 68 477 77 78

e-mail: a.katarzyniec@pcpr.zagan.pl

Zegar

Kalendarium

Styczeń 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny